RDP

پور پلیمری یک چسب پودری است که توسط واکنش پلیمری استفاده می شود. . از مکانیزم خشک شدن اسپری درایر تولید می شود. این پودر در تماس با اب به سرعت تشکیل امولسیون می دهد. و حالت دیسپرس پیدا می کند.

که بعد از خنک شدن از دست دادن اب ایجاد فیلم با انعطاف پذیری بالا می کند. که باعث ایجاد مقاومت بالا در برابر هوا زدگی اکسیداسیون در بستر مختلف با دمای پخت بالا و هم چنین صرفه جویی در مصرف انرژی و خاصیت ضد اب کنندگی و کاهش جذب در ملات مخلوط خشک کاربرد دارد.

و باعث بهبود عملکرد ملات و بهبوود استحکام ملات می شود. و همچنین مقاومت فشاری و استحکام خمشی و مقاومت در برابر سایش می شود.

پودر پلیمری قابل تشخیص عمدتاً در انواع ملات مخلوط خشک از قبیل پودر بتونه دیواری ، چسب کاشی سرامیکی ، ماده اتصال کاشی و سرامیک ، عامل واسط پودر خشک ، ملات عایق خارجی ، ملات خود تراز کننده ، ملات تراز کننده ، ملات سنگ زنی ، ملات تزئینی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. ملات ضد آب و غیره.

ویژگی: پودر پلیمری قابل تنظیم (پودر لاتکس قابل تشخیص) ماده اولیه اصلی در تولید بتونه دیواره داخلی ، خارجی ، ملات چسب و ملات گچ است. این پودر مخصوصاً به عنوان آگلوتیننت مواد پایه بر روی سوپر فسفات سه گانه ، پودر تالک و سیمان سفید و غیره کاربرد دارد. این ماده می تواند مقاومت در برابر چسبندگی ، مقاومت در برابر آب ، استحکام خمشی و عملکرد مواد پایه را بهبود بخشد.

طریقه استفاده: مقدار پودر به انواع مختلف ماده پایه است. مخلوط بستر باید کاملاً هم زده و پراکنده شود تا از پایداری عالی محصولات اطمینان حاصل شود. با این حال ، از درجه حرارت بالا ناشی از فشار زیاد و استرس برشی هنگام مخلوط کردن باید اجتناب شود.

توجه ها: در جای خنک و خشک نگهداری می شود. لطفا در دوره ضمانت استفاده کنید. برای جلوگیری از دگردیسی ناشی از جذب رطوبت محیط ، تا حد امکان یکبار مصرف پس از باز شدن کیسه.
توضیح محصول

پودر پلیمری Redispersible عمدتا برای ملات مخلوط خشک صنعت ساخت و ساز استفاده می شود و ماده افزودنی مهم ملات مخلوط خشک است.

پودر پلیمر قابل تشخیص در ملات مخلوط خشک عملکردهای بارز دارد. این می تواند استحکام و نیروی اتصال ، استحکام خمش الاستیک و مقاومت پارگی مواد را بهبود بخشد. همچنین باعث بهبود خاصیت یخ زدگی ، مقاومت در برابر هوا ، دوام و مقاومت در برابر سایش مواد می شود. و همچنین تشدید رطوبت و کاهش جذب آب ، ویژگی ساخت و ساز را بهبود داده و نسبت انقباض مواد را کاهش می دهد. پودر می تواند از راه ترک خوردگی جلوگیری کند.

   بهبود قدرت پیوند و نیروی پیوندی. افزودن پودر پلیمری Redispersible به محصولات ملات خشک کاملاً ضروری است. بدیهی است که می تواند استحکام باندینگ و نیروی پیوندی مواد را بهبود بخشد ، زیرا دلیل آن این است که سوراخ ماتریس و نفوذ مویرگی ذرات پلیمری به سیمان ها پس از آبرسانی سیمان ها به استحکام اتصال خوب شکل می گیرد. علاوه بر این ، به دلیل نیروی بدنی خوب رزین پلیمری ، پودر اثر بهتری در بهبود نیروی بدنسازی ملات خشک به مواد پایه دارد ، به خصوص بهبود خواص پیوند بد باند غیر آلی مانند سیمان به مواد آلی چوب را دوست دارد. ، فیبر ، PVC و EPS. 2 ، بهبود خمش پیشخوان و خاصیت کششی در سازه های سفت و سخت پس از آبرسانی ملات سیمان ، خاصیت ارتجاعی فیلم و مقاومت آن از پلیمر دارای عملکرد مشابه مفصل متحرک بین ذرات ملات سیمانی است ، می تواند بار تحریف بالا را تحمل کرده و استرس را کاهش دهد ، و همچنین بهبود یابد تنش و مقاومت در برابر خم شدن. ۳ ، بهبود مقاومت در برابر ضربه پودر پلیمر ردگیر رزین ترموپلاستیک است. نرم پوشانده شده بر روی سطح ذرات ملات می تواند ضربه نیروی خارجی را که بدون آسیب می باشد کشش کند ، تا مقاومت ضربه را از ملات بهبود بخشد. ۴ ، بهبود آبگریزی و کاهش جذب آب افزودن پودر پلیمری Redispersible می تواند ساختار میکروسکوپی ملات سیمانی را بهبود بخشد. این پلیمر در طی فرآیند آبرسانی سیمان به شبکه غیر قابل برگشت تبدیل می شود. مویرگهای موجود در ژل نزدیک سیمان می توانند باعث جذب آب و نفوذ آب شوند. به منظور بهبود قابلیت مقاومت در برابر نفوذ. ۵ ، بهبود مقاومت در برابر سایش و دوام افزودن پودر پلیمری Redispersible می تواند درجه متراکم بین ذرات ملات سیمان و فیلم پلیمر را شدت بخشد. تقویت نیروی بدنسازی به طور متناوب باعث افزایش ظرفیت تحمل فشار تنشی ملات ، کاهش سرعت سایش ، بهبود مقاومت در برابر سایش و افزایش عمر سرویس ملات می شود. ۶ ، بهبود پایداری ذوب انجماد و جلوگیری از ترک خوردگی مواد عملکرد انعطاف پذیری در اختیار داشتن رزین ترموپلاستیک پودر پلیمری Redispersible می تواند بر خستگی نفخ مواد ملات سیمانی ناشی از تغییرات اختلاف دما غلبه کند. این ماده می تواند بر نقص انقباض خشک و اعوجاج ملات منفرد منفرد که به راحتی قابل ترک خوردگی است غلبه کند و مواد را انعطاف پذیر کند ، به گونه ای که باعث افزایش پایداری طولانی مواد می شود.

 

دیدگاه خود را بنویسید