Image

فروش HPMC

هیدروکسی پروپیل متیل سلولز با علامت اختصاری HPMC یکی از غلظت دهنده‎های سلولزی از خانواده سلولز اترها است که توانایی جذب و نگهداری آب را داشته و خواصی مانند غلظت دهندگی، خواص ضد شره، نگهداری و حفظ آب، خواص شستشویی مناسب را به محصول اضافه می‎کند.
یکی از مهم ترین خواص این غلظت دهنده محدودیت کم در استفاده از آن ها می باشد و در فرمول های مختلف قابلیت مصرف را دارند و در طیف وسیعی از pH سازگار هستند. از کاربردهای این غلظت دهنده می توان به استفاده در فرمولاسیون چسب های پودری و خمیری کاشی و سرامیک، چسب کاغذ دیواری، چسب های بتن و بتونه و چسب هبلکس، استفاده در انواع شوینده های مایع مانند مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و شوینده های خودرو و سایر شوینده های صنعتی، استفاده در صنایع رنگ و رزین، استفاده در فرمول سموم کشاورزی و … اشاره کرد.
HPMC برند HEADCEL با ویسکوزیته ۲۰۰/۰۰۰ سنتی پوآز بالاترین کیفیت و ویسکوزیته را نسبت به سایر HPMC های موجود در بازار داشته و همچنین به راحتی در آب سرد قابل حل میباشد و بعد از انحلال در آب و به غلظت رسیدن به خوبی حفظ و نگهداری آب در محصول را انجام داده، دو فاز نمی شود و ایجاد کپک نمی کند.